YÖNETİM

 

 

 

 

 

 

 

YÖNETİM

"1923 yılında, dedem Hacı Süleyman İshakoğlu tarafından kurulan iSHAKOL BOYA 93 yılı geride bıraktı. 3. Jenerasyon yönetici olarak aşağıda belirtilen bazı konuları bilgilerinize sunmak isterim. % 100 milli sermayeye sahip aile firmamızın tüm gelirlerini Ar-Ge ve yatırım olarak tekrar şirketimizde değerlendiriyoruz. Bu stratejimiz sayesinde sizlere üstün kalitede ürünlerimizi sunuyoruz. Bizler her 3 ayda bir ürünlerimize muadil gösterilen ürünleri piyasadan satın alıyor ve meslektaşlarımızın performanslarını sürekli analiz ediyoruz. Fiyat – performans parametreleri içerisinde analiz edildiği takdirde; piyasada bulunan en iyi boyaların iSHAKOL tarafından üretildiğinden eminiz. Lütfen, sizler de ürünlerimizi diğer ürünler ile aynı kriterler dahilinde mukayese ediniz. Bu mukayese, hem ürünlerimize duyduğunuz güveni arttıracak hem de ürünlerimizi daha fazla takdir ve keyif ile kullanmanızı sağlayacaktır. Türkiye’nin en büyük boya üreticisi olduğumuz dönemler oldu. Ancak, büyüklükten ziyade, hedefimiz her zaman en iyi olmaktır. İzin verin, size mükemmeli sunalım."

Mehmet Sözer İcra Kurulu Başkanı  

"Uzman ve deneyimli ekibimizle İSHAKOL’un bütün ürünlerinin geliştirilmesine, üretilmesine, kalitesinin kontrolüne katkı sağlayarak markayı zirveye çıkarmayı hedefleyen bir tutum içindeyiz."

Dr. Tahir Altunbulduk İcra Kurulu Üyesi (Teknolojik & Teknik İşler)  

"Ürünlerimizi satan bayilerimiz, uygulayan ustalarımız ve kullanan tüketicilerimiz mutlu ise biz ancak o zaman mutlu olabiliriz. Bu zincirdeki herkesin mutluluğu işimizi doğru yaptığımızın göstergesidir."

Ahmet Çalık İcra Kurulu Üyesi (Satış & Pazarlama)